Warsztaty dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela – MOŻLIWOŚĆ ZALICZENIA PRAKTYK NAUCZYCIELSKICH

Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza na warsztaty realizowane w ramach Programu ZIP dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela, uruchomione w związku z trudnościami w realizacji praktyk nauczycielskich. W ramach warsztatów studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu innowacji dydaktycznych przydatnych do pracy w szkole. Zajęcia przydadzą się także tym studentom, którzy zrealizowali praktyki szkolne bez przeszkód. Oferta zajęć skierowana jest do wszystkich studentów UW realizujących specjalizację nauczycielską, którzy są studentami czterech ostatnich semestrów:
  • studiów pierwszego stopnia,

• studiów drugiego stopnia,

• jednolitych studiów magisterskich.

Rejestracja na zajęcia w USOS rozpocznie się 4 maja i (w dwóch turach) trwać będzie do 16 maja. Udział w rejestracji wymaga żetonów PED.

WAŻNE:

studenci specjalności nauczycielskiej na kierunku lingwistyka stosowana posiadają żetony PED (nie trzeba w tym celu zwracać się z prośbą o ich wygenerowanie do dziekanatu ds. studenckich);

na kierunku lingwistyka stosowana za równoważne praktykom szkolnym (po 10 godzin praktyk za dwa z trzech warsztatów) opiekun praktyk będzie uznawał zajęcia w ramach warsztatów nr 1, 3 i 4.

Informacje o warsztatach dla studentów

Oferta warsztatów

Posted in Aktualności, Praktyki.