Studia podyplomowe w Hiszpańskiej Szkole Dyplomacji w Madrycie

STUDIA PODYPLOMOWE
„DYPLOMACJA I STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE”, 2021-2022

HISZPAŃSKA SZKOŁA DYPLOMACJI W MADRYCIE

Ambasada Hiszpanii informuje, że Hiszpańska Szkoła Dyplomacji w Madrycie ogłosiła nabór 100 słuchaczy z Hiszpanii i z zagranicy na studia podyplomowe „Dyplomacja i Stosunki Międzynarodowe” w roku akademickim 2021-2022. W tym roku studia podyplomowe są bezpłatne, nie licząc opłaty za wydanie dyplomu.

O miejsce na studiach będą mogli się ubiegać zarówno członkowie polskiej Służby Dyplomatycznej, jak również osoby posiadające tytuł magistra, które spełnią wymogi dotyczące wyników akademickich, przewidziane w ogłoszeniu konkursowym.

W przypadku kandydatów z tytułem magistra, nie wchodzących w skład Służby Dyplomatycznej, muszą być spełnione następujące wymagania:

1. Kandydaci powinni posiadać stosowną znajomość języka hiszpańskiego, poświadczoną np. Certyfikatem DELE (Diploma Español como Lengua Extranjera) na poziomie wyższym (B2).
  2. Kandydaci powinni indywidualnie przedstawić swoje zgłoszenie na studia do dnia 1 lipca (włącznie), wypełniając formularz, który jest dostępny na stronie internetowej Hiszpańskiej Szkoły Dyplomacji  i złożyć całą wymaganą dokumentację w Ambasadzie Hiszpanii w Warszawie (ul. Myśliwiecka 4, Warszawa 00-459).

W celu uzyskania pozostałych informacji należy przeczytać tekst ogłoszenia o naborze
na studia (Convocatoria del Máster) zamieszczony, wraz z formularzem zgłoszeniowym,
pod wyżej wskazanym adresem.