Zapraszamy do dołączenia do zespołu wspierającego zagraniczne badaczki i badaczy UW

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zaprasza studentki i studentów UW do wzięcia udziału w nowej inicjatywie realizowanej we współpracy z Welcome Point UW!

Poszukujemy ochotniczek i ochotników, którzy dołączą do zespołu wspierającego zagraniczne pracowniczki i zagranicznych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Wolontariusze i wolontariuszki zaangażują się między innymi w:

• pomoc w załatwianiu spraw urzędowych,

• wsparcie w organizacji spraw codziennych związanych z osiedleniem się w Polsce,

• pomoc w tłumaczeniu informacji z języka polskiego na angielski.

Dlaczego warto się zaangażować?

• To wspaniała okazja, aby poznać badaczy i badaczki z różnych stron świata.

• Elastyczny wolontariat – w tym działaniu nie wymagamy regularnej dyspozycyjności.

• Studentki i studenci przed przystąpieniem do działania wezmą udział w warsztatach i szkoleniach.

• Wolontariuszki i wolontariusze rozwiną praktyczne doświadczenie w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku.

Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada do godziny 18:00.

Szczegóły znajdują się na naszej stronie: https://wolontariat.uw.edu.pl/offers/zespol-welcome-point/

Katarzyna Kucharska