Zaproszenie na zimową szkołę języka rosyjskiego „Odkryj Syberię z Dostojewskim”

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zimowej szkole języka rosyjskiego „Odkryj Syberię z Dostojewskim” , która odbędzie się w dniach 3-18 lutego 2022 r. na Uniwersytecie Państwowym im. Dostojewskiego w Omsku w Rosji!

Szkoła zimowa przeznaczona jest dla tych, którzy chcą rozpocząć naukę języka rosyjskiego od podstaw, a także dla tych, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka rosyjskiego i oferuje program języka rosyjskiego w małej grupie w oparciu o kompetencje językowe rosyjskie oraz społeczno-kulturowy program, którego celem jest pomoc uczestnikom w poznawaniu Syberii i poznaniu kultury rosyjskiej.

Termin składania wniosków: 6 grudnia 2021 (Obywatele UE mogą składać wnioski do 17 stycznia 2022 r.)

Opłaty za kurs: 30 000 RUB (ok. 400 €/450 $).

Po pomyślnym ukończeniu programu uczestnicy otrzymają Certyfikat Szkoły Języka Rosyjskiego (4 ETCS) .

Więcej informacji znajdziesz  na stronie internetowej

Posted in Aktualności, Wydarzenia.