10 wykładów na 50-lecie ILS UW – wykład Profesor Pilar Orero

Szanowni Państwo!

W 2022 roku Instytut Lingwistyki Stosowanej UW obchodzi swój jubileusz. Chcielibyśmy uczcić go serią 10 wykładów wygłoszonych przez największe autorytety naukowe w reprezentowanych przez nas dziedzinach, a także we wszystkich językach uczonych w naszym Instytucie. Wykłady będą odbywały się w trybie zdalnym, poprzez platformę Zoom i będą tłumaczone symultanicznie na język polski przez studentów naszego Instytutu.

Pierwszy wykład w serii „10 wykładów na 50-lecie” zostanie wygłoszony przez Profesor Pilar Orero, z Uniwersytetu Autonomicznego w Barcelonie pt. „El block-chain como facilitador de la ecomomía circular en la accesibilidad a los medios” („Blockchain jako instrument ułatwiający dostępność mediów w gospodarce o obiegu zamkniętym”). Wykład odbędzie się 24 maja 2022 r (wtorek) o godzinie 13.15.

Wszystkie informacje o wykładzie, czyli abstrakty i link do zapisów (w celu uzyskania linku do spotkania), znajdują się pod adresem:

Pilar Orero-esp

Pilar Orero-pol