Badanie NZS – Unia Europejska oczami studentów

Chciałabym zwrócić się do Państwa z uprzejmą prośbą dotyczącą badania przeprowadzanego przez Centrum Analiz Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za wypełnienie  przez państwa ankiety ,link do niej znajduje się poniżej.  Zależy nam na różnorodnej reprezentacji studiujących osób, aby osiągnąć jak największą wiarygodność wyników.
Jako NZS każdego roku analizujemy sytuację studentów, chcąc wpływać na pozytywne zmiany. W poprzednich latach stworzyliśmy raporty m.in. na temat sytuacji mieszkaniowej czy wsparcia materialnego i stypendiów. W tym roku, z racji wyborów, prowadzimy badanie odnośnie poziomu zainteresowania młodych osób polityką Unii Europejskiej, a także popularności programów UE takich jak Erasmus+ czy staże zagraniczne. Jednym z obszarów naszych działań jest edukacja obywatelska, dlatego też niezwykle zależy nam na zebraniu głosów studentów na ważny aktualnie temat.

Magdalena Osińska

Wiceprzewodnicząca ds. Studenckich

Zarządu Krajowego

Niezależnego Zrzeszenia Studentów

tel.: +48 694 032 035

e-mail: magdalena.osinska2@nzs.org.pl

Posted in Aktualności, Ankieta.