Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy – 29 listopada 2021 r. 09:45 (s. 306)

Serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku akademickim spotkanie inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy”. Nasze zaproszenie przyjęła p. Gabriela Janiszewska – tłumaczka i weryfikatorka zajmująca się m.in. lokalizacją gier i oprogramowania oraz tłumaczeniami marketingowymi. Jest ona autorką kilku webinarów oraz listy kontrolnej dla tłumaczy i weryfikatorów, a także założycielką grupy „Lokalizacja gier i oprogramowania” na portalu Facebook.

Przedstawi ona praktyczne aspekty codziennej pracy tłumacza specjalizującego się w tłumaczeniu gier i oprogramowania. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się, czego oczekuje potencjalny pracodawca, jak wygląda praca w zespole tłumaczy, z jakich narzędzi korzysta się na co dzień oraz jakie umiejętności warto szlifować.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 29 listopada o godz. 9:45 w sali 306 (budynek WLS UW, ul. Szturmowa 4).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się poprzez poniższy formularz.

Posted in Aktualności, Wydarzenia.