Rekrutacja do programu Ambasadorów Karier UE na UW

Biuro Karier UW  ogłasza rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE na rok akademicki 2022/2023 na Uniwersytecie Warszawskim . Od 2011 r. UW bierze udział w przedsięwzięciu i ściśle współpracuje z Europejskim Urzędem Doboru Kadr i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów (przed 2021 r. z Ministerstwem Spraw Zagranicznych). Dotychczas 10 Studentek i Studentów pełniło tę zaszczytną funkcję związaną z promocją możliwości zatrudnienia w Unii Europejskiej.

Program skierowany jest do Studentek i Studentów I i II stopnia Uniwersytetu Warszawskiego,
którzy do końca września 2023 r. będą posiadaczami tego statusu.
Rola ta pozwala na zdobycie wiedzy o strukturze Unii Europejskiej i możliwościach zatrudnienia wewnątrz nich, a także zdobycia licznych kompetencji miękkich, takich jak umiejętności prezentacji, organizacji wydarzeń i publikowania treści w mediach społecznościowych, które są bardzo pożądane na rynku pracy i dają okazję do stworzenia międzynarodowej sieci kontaktów.

Aplikacje należy przekładać do dnia 13.03.2022 r., do godz. 23.59 pod adresem: biurokarier@adm.uw.edu.pl.

Biuro Karier UW – Ambasadorzy Karier EU na UW

Group of people holding a European flag