Przeprowadzka na Dobrą 55

z przyjemnością informuję, że z dniem 28 marca planujemy rozpocząć zajęcia dydaktyczne w nowym budynku naukowo-dydaktycznym przy ul. Dobrej 55. Wszystkie jednostki WLS z ul. Szturmowej 4 przeprowadzają się tymczasowo do nowej części budynku, który został oddany do użytkowania w lutym 2022 r. Natomiast Instytut Lingwistyki Stosowanej pozostanie do wakacji w swojej dotychczasowej lokalizacji.

Organizacja zajęć – plan zajęć dydaktycznych – nie ulegnie zmianie, chyba że będzie to niezbędne z uwagi na dostępność i wyposażenie sal dydaktycznych. Bardzo proszę o wyrozumiałość i elastyczne reagowanie na ewentualne konieczne korekty, a także w obliczu potencjalnych nieprzewidzianych trudności, których ze względu na tempo przeprowadzki zapewne nie uda się w 100% uniknąć.

W chwili obecnej opracowujemy przydział sal dydaktycznych na poszczególne zajęcia; informacje w tej sprawie otrzymają Państwo najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Proszę pozostawać w kontakcie mailowym z wykładowcami i śledzić wiadomości przesyłane Państwu przez USOS oraz zamieszczane na wydziałowych stronach internetowych.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

Dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko, prof. UW

Dziekan Wydziału Lingwistyki Stosowanej