Szkolenia BHP dla studentów na Platformie „Kampus”

Szanowni Państwo!

W roku akademickim 2022/2023 szkolenie na ogólnouniwersyteckiej platformie elearningowej Kampusprowadzonej przez Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia (dalej jako: szkolenie BHP) dostępne będzie dla  studentów w następujących terminach

w semestrze zimowym: od 7 grudnia 2022 r. do 5 marca 2023 r.;

w semestrze letnim: od 20 marca 2023 r. do 10 września 2023 r

Szkolenie BHP jest prowadzone przez Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej Uniwersytetu Warszawskiego w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

* Jeżeli w trakcie realizowania szkolenia BHP student nie może z powodów zdrowotnych lub technicznych odbyć zaliczenia, powinien skontaktować się z koordynatorem przedmiotu za pomocą poczty elektronicznej: bhp- pomoc@uw.edu.pl.

**Za powtarzanie szkolenia BHP jest pobierana opłata, której wysokość określona jest w stosownym zarządzeniu Rektora w bieżącym roku akademickim to zarządzenia

zarządzenie nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 14 kwietnia 2022 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne dla studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2022/2023 (Monitor UW z 2022 r. poz. 89 ze zm.)

zarządzenie nr 51 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 14 kwietnia 2022 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne dla studentów cudzoziemców rozpoczynających kształcenie na studiach stacjonarnych w języku polskim w roku akademickim 2022/2023 (Monitor UW z 2022 r. poz. 90 ze zm.).