Zaproszenie dla studentów na FUTURE CAREER MEETUP @UW

w dniach 28-29 czerwca Ośrodek Studiów Szwajcarskich Uniwersytetu Warszawskiego organizuje I Międzynarodowy Kongres Helwetologiczny «Polish-Swiss Cooperation in Science, Business and Education», który prezentować będzie współpracę Polsko-Szwajcarską we wszystkich trzech wymienionych powyżej obszarach. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora UW.

Jednym z elementów będzie FUTURE CAREER MEETUP @UW, czyli nieformalna kolacja biznesowa dla studentów UW oraz przedstawicieli firm, podczas której kandydaci będą mieli okazję poznać oferty pracy, staży i praktyk oraz nawiązać pierwsze kontakty zawodowe.

W programie m.in.:

— prezentacja aktualnych ofert pracy i praktyk;
— prezentacja struktury oraz możliwości awansu w konkretnych korporacjach;
— możliwość indywidualnej rozmowy z przedstawicielami działów rekrutacji;
— mnóstwo dobrej kawy i lekkie przekąski.

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca o godz. 18:00 przy ul. Dobrej 55.
Wierzymy, że wydarzenie to może okazać się dla  Państwa  znakomitą okazją do spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

W załączniku przesyłam zaproszenie wraz z linkiem rejestracyjnym.

Na wszelki wypadek załączam go również tutaj: https://forms.gle/NWRRBW3iSWBuFLa69
W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt.
Z góry dziękując za pomoc,
łączę serdeczne pozdrowienia
Maria Balkan