Szkolenie w ramach Programu Indywidualizacji Kształcenia (PIK): „Statystyka w badaniach humanistycznych”

Zapraszamy serdecznie studentów IKSI (II, III, IV, V rok) ze wszystkich sekcji do udziału w bezpłatnym szkoleniu w ramach Programu Indywidualizacji Kształcenia (PIK): „Statystyka w badaniach humanistycznych”.

Szkolenie odbywać się będzie w każdy czwartek (łącznie 8 h) – 5, 12, 26 listopada i 3, 10 grudnia. Ze względu na sytuację pandemiczną i nauczanie zdalne, szkolenie również odbędzie się w formie online – planowane jest na platformie Google Classroom (+ ew. konsultacje Google Meet), aby w każdym momencie mieli Państwo dostęp do materiałów i  w dogodnym dla Państwa momencie mogli ćwiczyć omawiane zagadnienia.
Po każdym zagadnieniu oraz na końcu warsztatów uczestnicy otrzymają ćwiczenia, testy sprawdzające i utrwalające wiedzę. Po zakończonym szkoleniu otrzymają Państwo zaświadczenie o udziale.

Limit miejsc: 20.

Termin zgłoszeń: 03.11.2020

Warsztaty poprowadzi mgr Mateusz Patera.

Więcej informacji: magda.zelazowska@uw.edu.pl
PIK – Statystyka w badaniach humanistycznych (załącznik).
Zapraszamy,
dr Magda Żelazowska-Sobczyk