Zajęcia dydaktyczne od 10.01.2022 r.

w związku z pojawiającymi się pytaniami o tryb, w jakim mają być prowadzone zajęcia od 10 stycznia 2022, uprzejmie informuję, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia na zebraniu z Prodziekanami ds. studenckich, ma to być tryb stacjonarny.
Zgodnie z Zarządzeniem nr 140 Rektora UW możliwe było wprowadzenie trybu zdalnego na maksymalnie cztery tygodnie na poszczególnych Wydziałach, co zostało wdrożone na naszym Wydziale.
Rektor UW wystosował 7 grudnia 2021 list do społeczności akademickiej UW, w którym również jest mowa o powrocie do trybu stacjonarnego.
Gdyby sytuacja się zmieniła, np. z powodu decyzji Ministerstwa, natychmiast Państwa poinformujemy, natomiast na chwilę obecną wiadomo, że od 10 stycznia 2022 planowany jest powrót do trybu stacjonarnego.
Życzę Państwu dużo zdrowia, spokoju, wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i bardzo dobrego Nowego Roku.
Bardzo serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Malesa