Międzynarodowy, hybrydowy kurs dla studentów UW w ramach 4EU+

Degrees in entrepreneurship and intrapreneurship
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów II stopnia, studiów podyplomowych oraz doktorantów / szkół doktorskich do udziału w darmowym, semestralnym kursie, gdzie do otrzymania jest międzynarodowy dyplom sygnowany przez Uniwersytet Sorboński.
Na czym polega kurs?
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak można rozwiązać kwestię obiegu zamkniętego i odpadków na łodziach podwodnych? Właśnie w ramach naszego kursu Degrees in entrepreneurship and intrapreneurship będziecie mogli na własnej skórze pracować przy takim projekcie, aktywnie dodając swój wkład w rozwiązanie wyzwania zadanego przez 4 partnerów z otoczenia społeczno – gospodarczego.
Ponadto na kurs składają się dwa spotkania w samym sercu Paryża, na Uniwersytecie Sorbońskim oraz cotygodniowych, intensywnych, onlinowych warsztatów i szkoleń.
Koszt?
Dla naszych studentów UW pokrywa wszystkie koszta, w tym wyjazdu do Paryża

Jak muszę być przygotowany / studenci jakich kierunków mogą aplikować?
Kurs ma charakter interdyscyplinarny dlatego serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków Uniwersytetu Warszawskiego
Jak i do kiedy aplikować?
Na Twój list intencyjny oraz CV czekamy do 10 września 2022 na adres email: 4eudyploma@inkubator.uw.edu.pl
Kiedy kurs będzie się odbywał?
W listopadzie 2022 kurs rozpocznie się 5 dniowym wyjazdem do Paryża. Finał zaplanowany jest na kwiecień 2023

For english wersion – click here