Zapraszamy Studentki i Studentów do udziału w Masterclass Workshops on Community Building

w ramach międzynarodowego projektu UNICOMM, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW przygotowało ciekawą propozycję dla Studentek i Studentów naszej uczelni: Masterclass Workshops on Community Building.

Zakłada on udział w 30 godzinach warsztatów i spotkań z trenerami, facylitatorami oraz ekspertami. Ma na celu nie tylko rozwój kompetencji osób studiujących na UW, ale również wypracowanie rozwiązań, które mogą posłużyć do rozwoju zaangażowania młodych osób oraz budowania społeczności akademickiej.
W projekcie mogą wziąć udział wszystkie Studentki i Studenci UW. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia w działaniach.

Będziemy niezwykle wdzięczni za wsparcie w promocji naszej inicjatywy. Nabór trwa tylko do 8 października.

Informacja o działaniu znajduje się na naszej stronie: https://wolontariat.uw.edu.pl/unicomm-masterclass/

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Miriam Kołak-Pleśniak

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu