Festiwal zORIENTowanych, 18-27 października, Wydział Orientalistyczny

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję festiwalu zORIENTowanych, cyklicznego wydarzenia organizowanego przez Wydział Orientalistyczny Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenia festiwalowe odbędą się w dniach 18-27 października br. w trzech lokalizacjach: siedzibach WO UW przy ul. Hożej 69 i Tynieckiej 15/17 oraz w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66.
Na uczestników festiwalu zORIENTowanych czekają liczne atrakcje: prelekcje, pokazy i warsztaty na temat kultur Azji i Afryki.
Szczególnie gorąco polecamy koncerty, które odbędą się pierwszego i ostatniego dnia festiwalu. 18 października o godz. 18.00 przy ulicy Hożej 69 wystąpią Mamadou Diouf i Pako Sarr, zaś 27 października o godz. 16.00 przy ul. Tynieckiej 15/17 na 'udzie i darbuce zagrają Adeb Chamoun i Mateusz Szemraj.
W załączeniu przesyłamy szczegółowy program festiwalu wraz z plakatem koncertu inauguracyjnego z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród studentów i pracowników w Państwa jednostkach.
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Organizatorek i Organizatorów Festiwalu zORIENTowanych
Joanna Musiatewicz
asystent/opiekunka studentów
Katedra Arabistyki i Islamistyki
Wydział Orientalistyczny
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
ul. Tyniecka 15/17
tel. (0-22) 55 20 343
Posted in Aktualności, Wydarzenia.