Zaproszenie na I Ogólnopolskią Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt.: Slawistyczne ścieżki: Echa przeszłości, głos przyszłości.

Studenckie Koło Naukowe Rusycystów WroSlawianie pragnie serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt.: Slawistyczne ścieżki: Echa przeszłości, głos przyszłości. która odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2024 roku. Na zgłoszenia czekamy do 13 października 2024r. Więcej szczegółów przesyłamy w załącznikach.

Z wyrazami szacunku,

SKNR WroSlawianie

—-

English:

Dear Sir/Madam,

The Student Scientific Circle of Russian Studies „WroSlawianie” cordially invites you to participate in the 1st National Student-Doctoral Scientific Conference titled: „Slavic Paths: Echoes of the Past, Voices of the Future”, which will be held on November 21-22, 2024. We are accepting submissions until October 13, 2024. More details can be found in the attachments.

Yours sincerely,
The Student Scientific Circle of Russian Studies „WroSlawianie”

Invitation to the conference

Posted in Wydarzenia.