Komunikat Dziekan WLS- zasady rezerwacji sal

przesyłam informację nt. zasad rezerwacji sal na działania inne niż zajęcia dydaktyczne na studiach dziennych, tj. m.in. na zajęcia na studiach podyplomowych i kursach, egzaminy, prace komisji rekrutacyjnych, szkolenia, spotkania, wykłady gościnne, seminaria itp. w budynku Dobra 55.

1. Rezerwacją sal zajmuje się p. Maria Loks, Pełnomocnik Dziekan WLS ds. administracyjnych.
  2. P. Maria Loks prowadzi ewidencję rezerwacji sal dla celów:
  3. sprawozdawczości;
  4. rozliczeń wewnętrznych;
  5. analizy kosztów;
  6. weryfikacji zapotrzebowania i zajętości sal.
  7. Do dyspozycji Pracowników WLS są 2 sale konferencyjne 2.511 (18 miejsc), 3.037 (18 miejsc), pokój pracy projektowej 3.056 ( 8+8 miejsc) oraz 2 pokoje pracy indywidualnej 3.059 i 3.031. Sale te są dla Pracowników WLS rezerwowane bezpłatnie. Obowiązuje wewnętrzny system rezerwacji  – rezerwuje p. Maria Loks  w porozumieniu z Dziekanatem.
  8. Pozostałe sale w budynku Dobra 55, w tym także sale dydaktyczne z pierwszeństwem WLS, są rezerwowane na podstawie wypełnionego formularza rezerwacji sal (w załączniku) lub http://ben.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/395/2022/09/Formularz-rezerwacji-sal-i-zgloszenia-imprez.pdf.
  9. Na formularzu rezerwacji jest wymagana akceptacja kierownika jednostki wewnętrznej oraz podanie źródła finansowania (np. środki pozabudżetowe studiów podyplomowych, środki pozabudżetowe konferencji, IDUB, FDD, dotacje celowe JMR itp.).
  10. W przypadku niemożności wskazania źródła finansowania należy skontaktować się z Dziekan WLS i uzyskać zgodę na sfinansowanie rezerwacji sal ze środków WLS.
  11. Rezerwacja wszystkich sal w budynku Dobra 55 (wym. w pkt. 3 i 4) musi być związana z prowadzeniem działalności dydaktycznej lub badawczej. Na inne wydarzenia należy uzyskać zgodę Kanclerza ds. nieruchomości UW.

____________________________________________________________________________________

Dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko, prof. UW

Dziekan Wydziału Lingwistyki Stosowanej

Dziekanat Wydziału Lingwistyki Stosowanej