Spotkanie „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” 27 maja, godz. 9:45

Zapraszamy na ostatnie spotkanie inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” w tym roku akademickim! W poniedziałek 27 maja p. Aleksandra Udziela i p. Monika Jaskulska-Woźniak z biura tłumaczeń BIRETA Professional Translations opowiedzą o czym pamiętać i czego unikać podczas formatowania dokumentów. Spotkanie odbędzie się o godz. 9:45 w s. 1.110. Obowiązuje rejestracja poprzez formularz: https://forms.gle/GAs7f5JbdRCr4qgcA

Opis spotkania:

Chcesz poznać najlepsze praktyki i podnieść jakość swoich projektów tłumaczeniowych? Zapraszamy na warsztaty „Wstęp do formatowania dokumentów. Optymalne przygotowanie plików do tłumaczenia”. W trakcie tych praktycznych zajęć zdobędziesz niezbędne umiejętności w zakresie formatowania dokumentów, które są kluczowe dla skutecznego i efektywnego procesu tłumaczenia. Dowiesz się, jak właściwie przygotować pliki tekstowe, aby zachować spójność i precyzję przekazu oraz zoptymalizować proces tłumaczenia. Warsztaty obejmą praktyczne wskazówki dotyczące formatowania różnych typów dokumentów oraz korzystania z narzędzi wspomagających tłumaczenie.