Summer Academy on Student Participation – prośba o wsparcie promocji

8-12 lipca odbędzie się Summer Academy on Student Participation organizowane przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu w ramach międzynarodowego projektu UNICOMM – UNIVERSITY COMMUNITY ACTIVE PARTICIPATION PROJECT. W wydarzeniu wezmą udział osoby studiujące oraz pracujące na europejskich uczelniach. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy, umiejętności oraz pomysłów związanych z zaangażowaniem studenckim. Efektem warsztatów będzie koncepcja materiałów wideo, będących wskazówkami w jaki sposób uczelnie mogą wspierać tego typu zaangażowanie.

Do 10 czerwca trwa nabór osób studiujących na Uniwersytecie Warszawskim (polsko i anglojęzycznych), które aktywnie angażują się w życie naszej uczelni. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Uniwersytet Warszawski jest koordynatorem projektu UNICOMM – UNIVERSITY COMMUNITY ACTIVE PARTICIPATION PROJECT dofinansowanego w ramach programu Erasmus+.

W załączniku znajduje się informacja prasowa oraz grafiki.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Miriam Kołak-Pleśniak

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu