XII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Między Wschodem a Zachodem, między Północą a Południem”

Wydział Orientalistyczny Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na XII Ogólnopolską Interdyscyplinarną Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Między Wschodem a Zachodem, między Północą a Południem”.
Konferencja skierowana jest do studentek/ów, doktorantek/ów, młodych naukowczyń/ców oraz pracownic/ków naukowych, zajmujących się językami, kulturą, literaturą, filozofią, sztuką, socjologią, politologią i historią krajów Azji i Afryki w perspektywie interdyscyplinarnej.
Konferencja odbędzie się stacjonarnie w dniach 27-28 maja 2024 r. na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Tyniecka 15/17, Warszawa).Zgłoszenia poprzez wypełniony formularz wraz z abstraktem popartym bibliografią (250-300 słów) należy przesłać do 12 maja 2024 r. Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/YfMccBKQv91ZA8pB8

Prosimy o przesłanie abstraktu w języku polskim lub angielskim, w którym planowany jest wygłoszenie referatu. Referaty powinny trwać 20 minut. Wszyscy uczestnicy/czki zostaną poinformowani o przyjęciu bądź odrzuceniu referatu do 17 maja 2024 r. na adres e-mailowy podany w zgłoszeniu. Opłata konferencyjna wynosi 50 zł.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy pisać na adres email: konferencja.orient@gmail.com

Posted in Aktualności, Wydarzenia.