Zaproszenie na Konferencję „Warsaw Startup Ignite: From Ideas to Businesses”

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Warsaw Startup Ignite: From Ideas to Businesses”, organizowanej przez lokalny komitet AIESEC Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca 2024 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Długa 44/50.

Nasza konferencja skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o rozpoczęciu działalności startupowej, ale nie wiedzą, jak zacząć, oraz do tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wykorzystać najnowsze technologie w biznesie. Podczas czterech paneli tematycznych będziecie mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat historii sukcesu, Design Thinking, sprzedaży i dystrybucji oraz zastosowania sztucznej inteligencji.

Planujemy cały dzień pełen inspirujących wystąpień i praktycznych warsztatów, z przerwami na networking i poznawanie naszych sponsorów. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty oraz zdobyć cenne wskazówki od ekspertów z branży.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dołączcie do nas i dowiedzcie się, jak przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość biznesową.

Zachęcamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie pojawi się link do rejestracji oraz więcej informacji na temat wydarzenia.

Z wyrazami szacunku,

Zespół AIESEC Uniwersytet Warszawski