Wymiana z uczelnią w St. Petersburgu (Rosja) na sem. letni 2021/22 – zgłoszenia do 15 listopada!

Szanowni Studenci!

Uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w ETU “LETI” 2022 Spring Exchange Program. Jest to oferta przygotowana przez Państwowy Uniwersytet Elektrotechniczny w St. Petersburgu, z którym nasz Instytut zwarł umowę o współpracy badawczo-dydaktycznej. Poniżej znajdziecie Państwo najważniejsze informacje.

Eligibility:  Bachelor’s (last year of study) and Master’s students nominated by the International Office of partner institutions

English Proficiency Requirement (for non-native English speakers only):  IELTS Academic 6.0, TOEFL iBT 80 (It may be substituted with equivalent proof documents approved by an exchange coordinator at home university)

Application Deadline for Spring Semester November 15, 2021 (Required documents: academic transcript in English, official English proficiency score, CV, motivation letter, passport copy)

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dr Iwoną Jacewicz i.jacewicz@uw.edu.pl

Posted in Aktualności, Wymiana krajowa i zagraniczna.