Opieka medyczna

Szanowni Państwo

Przychodnia Akademicka CenterMed Warszawa Sp. z o.o. od wielu lat opiekuje się pracownikami i studentami Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie bezpłatnej opieki lekarza internisty oraz  medycyny pracy.  W  celu  ujednolicenia sposobu kontaktu oraz lepszej dostępności  – oprócz działającego już numeru dedykowanego dla pracowników UW ( 22 592 48 10 ) – uruchomiliśmy również specjalny numer telefonu dedykowany do obsługi bezpłatnej opieki medycznej dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego
22 592 48 30

Numer będzie służył do szybkiego zapisania się na wizytę lub uzyskania innej bezpłatnej pomocy medycznej ( recepty, zwolnienia , skierowania , informacji )  dla wszystkich potrzebujących tej pomocy studentów Uniwersytetu Warszawskiego zarówno krajowych jak i obcojęzycznych. Z zasady pomoc będzie świadczona bezpłatnie wszystkim studentom objętym świadczeniami w ramach NFZ, zarówno tym zapisanym do naszych lekarzy internistów , jak i w postaci wizyt jednorazowych tym studentom spoza Warszawy, którzy posiadają wybranego lekarza w miejscu swojego zamieszkania.
Z bezpłatnej pomocy uzyskanej pod tym numerem mogą również korzystać studenci zagraniczni posiadający europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ, Kartę Polaka , Kartę stałego pobytu lub ubezpieczenie zdrowotne indywidualne- podpisane i opłacone  w NFZ.
W przypadku braku ubezpieczenia lub problemów z ubezpieczeniem nasi konsultanci pod tym numerem  każdemu zainteresowanemu studentowi udzielą informacji o sposobach i formalnościach jakie trzeba dopełnić, aby z takiej bezpłatnej pomocy medycznej w naszych placówkach w sposób przyjazny i sprawny skorzystać .

Piotr Montewka

CenterMed Warszawa Sp. z o.o.