Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy – 16 listopada 2022

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” w tym roku akademickim! Gośćmi będzie dwoje absolwentów IKSI UW: p. Tomasz Bill oraz p. Pola Kajda – założyciel agencji językowej Alfa Lingua i jego współpracowniczka.

Pan Tomasz, z wykształcenia lingwista i filozof, działa pod szyldem swojej marki osobistej jako copywriter przyszłości oraz orędownik storytellingu jako najefektywniejszego narzędzia do budowania marek. Pani Pola, która oprócz lingwistyki ukończyła również psychologię, w Alfa Lingua jest odpowiedzialna za opiekę nad klientami oraz wszystkimi współpracownikami. Jest ponadto naczelną proofreaderką Alfa Lingua, a w ostatnim czasie koordynuje prace nad nowymi eBookami tematycznymi agencji. Oboje wspierają kolejne pokolenia w świadomym rozwoju i pracy nad kompetencjami miękkimi.

Na spotkaniu dowiemy się jak w Alfa Lingua, która powstała z połączenia agencji komunikacji, szkoły językowej oraz biura tłumaczeń, miłość do języków obcych, edukacji oraz pobudzania kreatywności łączą się ze sobą w jednym miejscu.
Spotkanie odbędzie się w środę 16 listopada 2022 r. o godz. 17:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Chętne osoby prosimy o zapisy za pomocą formularza rejestracyjnego:

dr Dominik Kudła i dr Magda Żelazowska-Sobczyk