Projekt pt.: „Współczesna kultura włoska przez pryzmat muzyki rozrywkowej (ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia festiwalu w San Remo)”.

Drodzy Studenci Sekcji Włoskiej,
zapraszam Państwa do – finansowanego ze środków Funduszu Doskonałości Dydaktycznej UW – projektu pt.: „Współczesna kultura włoska przez pryzmat muzyki rozrywkowej (ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia festiwalu w San Remo)”.
Udział w projekcie – dla Państwa jest całkowicie bezpłatny – będzie wiązał się z uczestnictwem, w dniu 7 stycznia 2023 r. (sobota) w specjalnych warsztatach (zajęcia wprowadzające) oraz w koncercie pt.: „Wieczór włoski” w Teatrze Studio Buffo.
Szczegółowe informacje, a także kryteria naboru oraz sam formularz rekrutacyjny, znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

Na zgłoszenia czekam do wtorku, 15 listopada 2022.
Zapraszam i do zobaczenia,
dr Piotr Podemski
koordynator ds. mobilności
Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej