Zajęcia ogólnouniwersyteckie „Scandinavian Exceptionalism”? Kultura, prawo, przestępczość w Norwegii i norweskiej części Arktyki – wybrane problemy”

Mają państwo możliwość skorzystania  z  przedmiotu ogólnouniwersyteckiego realizowanego w semestrze letnim 2022/2023 w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW w ramach Funduszu Doskonałości Dydaktycznej:

Zapraszamy studentów zainteresowanych uczestnictwem w kursie o charakterze interdyscyplinarnym, który koncentruje się na przedstawieniu wybranych problemów związanych z kulturoznawstwem skandynawskim oraz wywodzącym się z niego podejściu do prawa, przestępczości i karania – na przykładzie Norwegii, w tym norweskiej części Arktyki.

Marta Konopińska

Sekcja planowania i organizacji dydaktyki
Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW
ul. Podchorążych 20, 00-721 Warszawa