Ankieta dydaktyczna – Komisja Dydaktyki i Jakości Kształcenia Zarządu Samorządu Studentów UW

W imieniu Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie ankiety dydaktycznej wśród studentek i studentów Państwa jednostki. Jako Komisja, opracowaliśmy formularz, w którym studenci mogą ocenić funkcjonowanie:
– Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS)
– Platformy Kampus
– Rejestracji Żetonowej
– Archiwum Prac Dyplomowych (APD)
Odpowiedzi pomogą stworzyć serię poradników, które ułatwią studiowanie na Uniwersytecie Warszawskim. Formularz będzie otwarty do 31 maja 2023 roku, do godziny 23:59.
Link do ankiety – https://forms.gle/S5JFxZSZfj5P4fdX6
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktowania się na adres biuro@samorzad.uw.edu.pl bądź bezpośrednio do przewodniczącej Komisji, Justyny Smoleń justyna.smolen@samorzad.uw.edu.pl

Mam nadzieję, że istnieje możliwość rozesłania ankiety wśród studentek i studentów za pomocą mailngu, ponieważ bardzo zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona respondentów.

Justyna Smoleń
Przewodnicząca Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia