Zaproszenie na IX Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych 7-9 grudnia 2023

w imieniu organizatorów – Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Santander Universidades, chciałbym bardzo serdecznie zaprosić na naszą coroczną Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych organizowaną w dniach 7-9 grudnia br. Pragnę zaznaczyć, że w tym roku Sesja odbędzie się w formie stacjonarnej, a dla stu pierwszych autorów referatów, którzy dopełnią wymaganych formalności, ufundowaliśmy stypendium pokrywające koszty wyżywienia oraz materiałów konferencyjnych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem https://app.becas-santander.com/pl/program/ix_osskn do dnia 20 października 2023 r. Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się również na stronie internetowej Sesji osskn : IX Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – ZUT.

Spotkajmy się w Szczecinie!

Z wyrazami szacunku,

Paweł Nawrotek

Pełnomocnik Rektora ds. studenckiego ruchu naukowego