[Sojusz 4EU+] Zaproszenie na wydarzenie online: 4EU+ Coffee Talk on Unconventional Digital Education | 27 listopada

w imieniu Zespołu ds. Sojuszu 4EU+ w Biurze Międzynarodowych Zespołów Badawczych chcielibyśmy zaprosić do udziału w kolejnym działaniu 4EU+, tym razem realizowanym we współpracy z ukraińskimi uczelniami w ramach projektu „4EU+ dla Ukrainy” (informacje o projekcie można znaleźć tutaj).
W poniedziałek 27 listopada odbędzie się „4EU+ Coffee Talk on Unconventional Digital Education”: spotkanie online skierowane do wszystkich zainteresowanych tematem edukacji cyfrowej: pracowników uczelni (naukowców, nauczycieli akademickich), studentów, doktorantów, ale również szerokiej publiki.
Spotkanie będzie miało charakter nieformalny – będzie okazją do rozmowy, wymiany doświadczeń, poznania osób pracujących na innych europejskich uczelniach i wysłuchania ich historii na temat wykorzystania narzędzi cyfrowych w edukacji (poruszane będą tematy związane z np. rzeczywistością wirtualną lub wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pracy i nauce, np. używania narzędzi typu Chat GPT).
Termin: 27 listopada 2023 r., godz. 14:00-16:00, online
Wymagana jest rejestracja (Link do spotkania zostanie wysłany do osób zapisanych na dzień przed wydarzeniem).
Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/69o7M8tKDSKR5mb4A