Cykl warsztatów „Applied Students, czyli studenci w praktyce” – miejsce, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a lingwistyka łączy się z innowacją.

🚀 Chcę Wam pokazać, że znajomość języków to furtka do znacznie szerszego świata! 🌟

Witajcie Drodzy Studenci i Drogie Studentki IKSI Uniwersytetu Warszawskiego❗️

Jako absolwent IKSI i doświadczony word designer, zapraszam Was na wyjątkowy cykl warsztatów „Applied Students, czyli studenci w praktyce” – miejsce, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a lingwistyka łączy się z innowacją.

🔍 Co Was czeka? Pierwsze spotkanie już w listopadzie! Odkryjemy razem tajniki design thinking i kreatywności w lingwistyce.

Przez 90 minut będziemy eksplorować, jak myślenie projektowe może odmienić Wasze podejście do języka i komunikacji.

To nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale też okazja do pracy nad własnymi, innowacyjnymi projektami lingwistycznymi.

🌐 Dlaczego warto❓

• Poznacie praktyczne zastosowania lingwistyki w nowoczesnym świecie.
• Rozwiniecie umiejętności, które zwiększą Waszą konkurencyjność na rynku pracy.
• Będziecie mieli okazję poznać mnie lepiej i tym czym zajmuję się na co dzień.

📆 Zapisy już trwają! Nie przegapcie tej szansy na rozwój i innowacyjne spojrzenie na lingwistykę. Liczba miejsc ograniczona!

🔗 Link do zapisów

Do zobaczenia na warsztatach, gdzie wspólnie zaprojektujemy przyszłość lingwistyki❗️

#AppliedStudents #LingwistykaStosowana #DesignThinking #Innowacja #UniwersytetWarszawski #Warsztaty #Rozwój #Kreatywność