Applied Students 02 – spotkanie z absolwentem IKSI 27 lutego godz. 11:30

W najbliższy wtorek (27.02.) o godz. 11:30 odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Applied Students, czyli studenci w praktyce” prowadzone przez p. Tomasza Billa, absolwenta IKSI i założyciela agencji językowej Alfa Lingua. Spotkanie zatytułowane odbędzie „Kompetencje miękkie jutra” odbędzie się w s. 3.110 (III piętro) i obowiązują na nie zapisy za pośrednictwem formularza

A poniżej kilka słów od prowadzącego warsztaty.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby odnaleźć się na rynku pracy w kolejnej dekadzie?
Odpowiedź jest bardzo prosta i składa się z 4 filarów:
● umiejętność dawania i odbierania feedbacku;
● umiejętność skutecznej i inkluzywnej komunikacji;
● elastyczności umysłowej oraz zawodowej;
● zdolności do budowania wartościowych kontaktów, w skrócie: networking.
To powiedziałbym 20-letniej wersji siebie. Naucz się budować relacje, precyzyjniej się wypowiadać i rozwijać kompetencje miękkie.
To nie jest przepis na gotowy sukces. Bynajmniej. To tylko klucz do łatwiejszej ścieżki rozwojowej w zmieniającym się świecie, gdzie reguły gry zmieniają się niemal codziennie.
Chcesz zadbać o siebie i jednocześnie zyskać przewagę na rynku pracy? Zapraszam bardzo serdecznie 27.02. o godzinie 13:15 w sali 3.110.
Absolwent IKSI, przedsiębiorca, mentor oraz trener biznesowy.
Tomek