Prośba o wypełnienie ankiety studenckiej w imieniu studentów socjologii UW.

w imieniu grupy studentów socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w dystrybucji naszej ankiety naukowej. Celem badania jest zrozumienie sposobów spędzania wolnego czasu przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej oraz analiza reprodukcji wyjściowego kapitału kulturowego wśród tej grupy.

Zdajemy sobie sprawę z wartości, jaką dla naszego projektu mogą mieć odpowiedzi od szerokiego spektrum studentów, dlatego też liczymy na wasza pomoc, która może znacząco przyczynić się do sukcesu naszego przedsięwzięcia naukowego.

Załączamy link do ankiety: https://badanie.ws.uw.edu.pl/index.php/336199?lang=pl&fbclid=IwAR2oAK8FloExJJKLFOaRBpo4NjgEimXzSuAA-KKD3rGEfgyr38NpE-VE0Fs

Zobowiązujemy się do zapewnienia, że wszystkie odpowiedzi będą traktowane z najwyższą poufnością i wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Z góry dziękuję za poświęcony czas i wszelką pomoc.

Z wyrazami szacunku,

Dawid Jezierski

kultura na kampusie.png

Posted in Aktualności, Ankieta.