Targi pracy Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW zapraszamy na drugi Dzień Kariery. 9 kwietnia br. (wtorek) w godz. 11.00 – 15.00 w Auli prof. Jana Baszkiewicza Gmachu audytoryjnego będziemy gościć firmy z sektora prywatnego. Nasi partnerzy będą mieli oferty staży, praktyk oraz pracy dla studentów i absolwentów.
W ramach wydarzenia planujemy stoiska targowe poszczególnych firm oraz strefę doradczą. Partnerem wydarzenia jest również aplikacja SwipeApp, która pomaga w znalezieniu wymarzonej pracy. Będziecie mogli przeglądać w niej specjalne oferty dedykowane naszym studentom!
Dodatkowo przewidujemy specjalne stanowisko Organizacji Narodów Zjednoczonych na którym pracownicy ONZ opowiedzą jak można rozpocząć międzynarodową karierę.
Z góry gorąco dziękujemy i serdecznie zapraszamy,

Zespół Biura Karier