Zapraszamy na kolejne dwa spotkania w ramach inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy”

środa 24.04.2024, godz. 19.30 (MS Teams)

Warsztaty: „Materiały dla pacjentów – wskazówki praktyczne: od percepcji pokolenia BB do pokolenia Alfa”.

zapisy: magda.zelazowska@uw.edu.pl

aktywny udział, praca w grupach/parach

prowadzące: dr hab. Magdalena B. Skarżyńska (Instytut Narządów Zmysłów, Warszawski Uniwersytet Medyczny), dr n. hum. Magda Żelazowska-Sobczyk (Instytut Narządów Zmysłów, Uniwersytet Warszawski)

Spotkanie odbywa się w ramach działalności inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” UW oraz SKN Farmacji Klinicznej WUM.

Tematyka warsztatów związana będzie z przygotowywaniem komunikatów dla pacjentów z różnych grup wiekowych, kierując się zasadą jasnego i prostego języka. Przedstawione zostaną podstawy teoretyczne oraz przykłady praktyczne.

Warsztaty będą mieć interaktywny charakter – planujemy pracę w grupach/parach, ew. indywidualną nad tekstem/tekstami.

czwartek 25.04.2024, godz. 9.45 – spotkanie stacjonarne (sala: 2.118 )

zapisy: https://forms.gle/vcQybKf3r8HUWuwD9

Czy student potrzebuje profilu na LinkedIn?

Jeśli odpowiedziałeś_aś TAK na to pytanie, te warsztaty są dla Ciebie! Jeśli odpowiedziałeś_aś NIE, tym bardziej ważne jest, abyś dołączył_a! Pozwól, że pokażę Ci, jak stworzyć dobry profil na LinkedIn, poszerzyć swoją profesjonalną sieć kontaktów oraz odkryć możliwości praktyk i pracy. Porozmawiamy o najlepszych praktykach, postaram się również odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. Zapraszam!

Prowadząca: Ula Osipuk (TA Campus Team Lead): pracuje w rekrutacji od prawie 15 lat. Wyruszyła w swoją podróż z firmą PHILIPS w lutym 2019 roku. Od tego czasu nieprzerwanie buduje mosty między światem akademickim a biznesem, zachęcając już ponad 330 studentów i absolwentów do dołączenia do organizacji na praktyki i staże.