Darmowe badanie wzroku

Szanowni Państwo

Z okazji Światowego Dnia Wzroku (przypadającego 10 października), Wydział Neofilologii zorganizował dla całej społeczności akademickiej darmowe badanie wzroku. Badania odbędą się w dn. 10-11 października w godzinach odpowiednio:

• 10 października – 10:00-16:00
  • 11 października 10:00-15:00

Zapraszamy wszystkich na Wydział Neofilologii do Strefy WspółPRACY*, ul. Dobra 55 (wejście od ul. Browarnej)

Link do zapisów: https://acko.asysto.pl/wizyta/krok4//18709/12154

Strefa współPRACY
Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego

Pierwszy na UW wydziałowy punkt kontaktowy ułatwiający osobom studiującym nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych, podniesienie kompetencji zawodowych, rozwój własnych inicjatyw, zaangażowanie się w projekty uniwersyteckie oraz płynne wejście na rynek pracy.
Strefa Współpracy Wydziału Neofilologii umożliwia studentom łączenie zaangażowania w realizację programów studiów ze stawianiem pierwszych kroków zawodowych. To pierwsza na Uniwersytecie Warszawskim przestrzeń szkoleniowo-coworkingowa, gdzie studenci mogą nie tylko odbyć spotkanie biznesowe, lecz także mają możliwość:

– znaleźć oferty pracy, praktyk, staży i wolontariatu,
– poznać przedstawicieli konkretnych firm i instytucji,
– wziąć udział w warsztatach i szkoleniach zawodowych,
– spotkać się z doradcą zawodowym,
– nawiązać bezpośrednie kontakty biznesowe,
– poznać przedstawicieli oraz aktualne projekty jednostek
ogólnouniwersyteckich UW,
– zaangażować się w inicjatywy Uniwersytetu Warszawskiego,
– poznać najważniejsze projekty Pracowników UW.

Strefa umożliwia studentom ponadto zaprezentowanie własnych projektów i inicjatyw, skonsultowanie swoich pomysłów z ekspertami danej branży i znalezienie potencjalnych inwestorów, mentorów lub partnerów biznesowych.