Webinaria dla nauczycieli akademickich i studentów organizowane przez Inkubator UW

Jako Inkubator UW jesteśmy świadomi, że nauka online to wyzwanie zarówno dla studentów, jak i prowadzących zajęcia. Nieustannie docierają do nas głosy o problemach, przed którymi stają obie te grupy. Sami obserwujemy też nagłą i niespodziewaną transformację cyfrową, którą przechodzi edukacja w całym kraju. W tym niełatwym i jakże wymagającym czasie chcemy wesprzeć społeczność akademicką naszej Alma Mater – by zdalna edukacja była komfortowa i jak najefektywniejsza.

W związku z tym organizujemy cykl webinarów odpowiadających na problemy, z którymi mierzą się zarówno studenci, jak i prowadzący zajęcia. Nadchodzące spotkanie (9 grudnia) kierujemy właśnie do nauczycieli akademickich.

“Jak uczyć online. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu” to webinar, podczas którego omówimy wykorzystanie różnych narzędzi, komunikatorów i platform, które zapewniają zupełnie nowe możliwości i odblokowują potencjał zajęć online. Gośćmi webinaru będą doświadczeni trenerzy obeznani w nowych technologiach oraz e-learningu, którzy wspomogą nauczycieli w tworzeniu ciekawych i angażujących zajęć.

Kolejne spotkanie dotyczyć będzie zdrowia fizycznego oraz psychicznego – jednych z głównych skutków pandemii i przeniesienia życia do formy online’owej.

Link do informacji na temat webinarów: https://iuw.edu.pl/pl/offer/blog/webinary-edukacyjne/

Posted in Aktualności, Wydarzenia.